رفتن به محتوا

دیدگاه های فردی

یک شرکت موفق باید بتواند به کارمندانی که به خوبی آموزش دیده اند و یک تیم مدیریت عالی تکیه کند. از طریق پیشرفت هدفمند و فردی، ما اساسی برای توسعه مستمر کارکنان ایجاد می کنیم و مطمئنیم که فرصت های شغلی آینده به طور مناسبی پر می شوند. هر کجا که امکان داشته باشد، این منصب های شغلی در اختیار افراد مجرب و باتجربه شرکت ما قرار می گیرد. سابقه کارمند از نظر فعالیت های تجاری عملیاتی، اثربخشی و کارمند مداری و مشتری مداری از پیش شرط های لازم برای گرفتن مسئولیت در FUCHS می باشد.

آکادمی FUCHS

به منظور دستیابی به تقاضاها در محیطی که مرتباً در حال تغییر است، ما پشتیبانی که کارمندانمان به آن نیاز دارند را در اختیارشان قرار می دهیم و مهارت ها و صلاحیت های آنها را به روشی هدفمند آموزش می دهیم. FUCHS ACADEMY به عنوان یک مؤسسه آموزشی جهانی عمل می کند. اینجا جایی است که ما دوره های آموزش فنی برگزار می کنیم و با ارائه آموزش های مختلف، متخصصان فروش مان را برای توسعه مستمر مهارت های فنی خود پشتیبانی می کنیم. دوره های چالش برانگیزی که توسط FUCHS ACADEMY ارائه می شود به صورت جداگانه با مجموعه ای از ارائه ها از طرف واحدهای محلی تکمیل می شود.

توازن کار-زندگی

ما خانواده و کار را به عنوان یک الزام اساسی برای تعهد و عملکرد کارمندانمان در هم آمیخته ایم. چون معتقدیم پشتیبانی از آنها در چالش های متنوع موجود در مراحل مختلف زندگی از نگهداری بچه ها تا نگهداری از افراد مسن خانواده مهم است.

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00