رفتن به محتوا

پیشرو فنی و نوآوری در زمینه روانسازها

نیروی اصلی جلو برنده در مدل کسب و کار FUCHS، سطح بالای قدرت نوآوری است. FUCHS با سرعت بالای میانگین صنعتی در زمینه نوآوری و درجه بالای تخصص خود نسبت به بقیه برتر است. هدف توسعه مستمر شرایط بالقوه روانسازهاست و این هم شامل افزایش کارایی و همینطور طولانی تر کردن عمر محصول، توسعه روانسازهای چند کاره و محصولات نوآورانه برای نیازمندی های منظم و فنی جدید و بهبود بهره وری انرژی، فرآیندها و هزینه می شود. در عین حال، ما متعهد به خواسته و اهداف پایدار برای توسعه محلول های روانسازی هستیم که به حفظ محیط زیست و منابع کمک کند.

تأکید اصلی در گروه FUCHS بر روی تحقیق و توسعه است. در حال حاضر شرکت بیشتر از 600 پروژه تحقیق و توسعه در حال انجام دارد که هدف آن ارزیابی شرایط بالقوه فناوری های جدیدی مانند نانوتکنولوژی یا حداقل مقدار روانکاری است. این پروژه ها توسط تقریباً 400 مهندس و دانشمند در 25 آزمایشگاه در سراسر جهان پشتیبانی می شوند. تقریباً 10٪ کارمندان آزمایشگاه در زمینه تحقیق و توسعه کار می کند - و FUCHS مرتباً بر روی توسعه بیشتر ظرفیت های فنی و پرسنل خود سرمایه گذاری می کند. مرکز فوق مدرن فناوری در مقر اصلی شرکت در مانهایم، مسئول هماهنگ کردن شبکه بین المللی متخصصان است، تخصص ها را در کنار هم قرار می دهد و از انتقال دانش برای نیازمندی های جهانی پشتیبانی می کند.

تحقیق و توسعه در ارتباط با نیازمندی های مشتریان ما

FUCHS به طور مستقیم در توسعه کاربردی مشارکت داشته و از طرفی با مشتریان نیز با این هدف که بتواند روانسازهایی بهینه مطابق با نیازمندی های مربوط به ماشین آلات و عملیات تهیه نماید در ارتباط مستقیم می‏باشد. علاوه بر این، FUCHS اهمیت زیادی برای تحقیقات پایه ای قائل بوده و خود را ملزم به انجام پروژه های تحقیقاتی بین رشته های مختلف دانشگاهی و مشارکت با دانشگاه ها، مؤسسات علمی، شرکت های بیوتکنولوژی و مشتریانی چون OEM ها می کند. FUCHS آزمایشگاه بزرگی دارد و از توانمندی های شبیه سازی بسیاری برخوردار است. توسعه محصولات با آزمایش های فراوانی همراه خواهد بود. تمامی روانکارهایی که در بخش مهندسی پزشکی استفاده می شود از نظر سمی بودن و یا هر خطر بالقوه ای که ممکن است برای سلول ها و بافت ها وجود داشته باشد مورد آزمایش و بررسی قرار می گیرد. FUCHS از معدود تولیدکنندگان روانساز است که آزمایش هایی از این دست را انجام می دهد.

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00