رفتن به محتوا

سیستم مدیریت انطباق FUCHS

به عنوان یک گروه جهانی تولید روانساز با فعالیت در زمینه های مختلف تجاری، FUCHS مرتباً در رقابت قرار دارد. و ما با این رقابت بدون هیچ محدودیتی روبرو می شویم. از نظر ما رقابت منصفانه اساس کمال و پیشرفت است؛ این گزینه ها و فرصت های توسعه در بازار را در اختیارمان قرار می دهد.

عملکرد هر کدام از کارمندان FUCHS باید در انطباق با قانون غالب باشد. از مدیریت و کارمندان، بدون استثنا، خواسته می شود به عنوان بخشی از فعالیت های مربوط به کار خود به قوانین کاربردی مربوطه، رهنمودها و استانداردهای اجتماعی بدون در نظر گرفتن اینکه آنها قوانین بین المللی یا محلی هستند احترام بگذارند. رفتار غیرقانونی به تصویر به دست آمده از ما آسیب می رساند، موقعیت ما را در بازار ضعیف می کند و ممکن است منجر به آسیب اقتصادی به شرکت شود.

در سال 2004، ‏FUCHS اصول اخلاقی را ارائه کرد که علاوه بر سایر استانداردها، اصولی برای رقابت منصفانه، شفافیت و کمال بود. اداره شرکت و انطباق مستقیماً به هیأت مدیره اختصاص دارد. سیستم مدیریت انطباق FUCHS شامل یک افسر ارشد اجرایی و یک سازمان انطباق است که کارمندان را در سراسر جهان پشتیبانی کرده و به آنها مشاوره می دهد. هر واحد محلی یک افسر انطباق دارد.

نسخه سوم اصلاح شده اصول اخلاقی که در سال 2016 دوباره صادر شد و رهنمودهایی که در مهم ترین بخش های انطباق اعمال می شود، که شامل اما نه محدود به ضد فساد و رقابت می شود، یک چارچوب قانونی برای تضمین این است که رفتار همه در همه زمان ها مطابق با قانون و مطابق با اصول اخلاقی است. علاوه بر این ابتکار، اقدامات اطلاعاتی و آموزشی، تجزیه و تحلیل سازگار و تحریم نقض مقررات انطباق، خط تلفن بخش انطباق، گزارش انطباق منظم و همچنین یک ممیزی انطباق اختصاص داده شده.


ارتباط با بخش انطباق FUCHS

FUCHS از 15 سپتامبر 2014 یک سیستم گزارش دهی مبتنی بر اینترنت راه اندازی کرده است که ارتباط با بخش انطباق FUCHS نام دارد. این سیستم بر اساس راهکار استاندارد شده ارائه دهنده خدمات Business Keeper AG و بر اساس بالاترین استانداردهای امنیتی فناوری اطلاعات قابل اجراست. این سیستم به کاربر کمک می کند مشاهدات خود را به طور دقیق توضیح دهد و با افسر بخش انطباق وارد بحث شود. در صورت پذیرفته شدن، کاربر می تواند در تمام مدت به صورت ناشناس باقی بماند.

به کاربران اطمینان داده می شود که FUCHS داده های شخصی را جمع آوری نمی کند. هیچ لینکی در سیستم گزارش دهی موجود در وب سایت وجود ندارد، پس ردیابی وجود ندارد. برای دسترسی به سیستم ارتباط با بخش انطباق FUCHS، لطفاً آدرس اینترنتی (URL) زیر را در مرورگر وب خود کپی کنید:

https://www.bkms-system.net/FUCHS-Compliance-Communication

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00