رفتن به محتوا

به سایت فوکس خوش آمدید! از بازدید شما از وب سایت مان قدردانی می کنیم و از علاقه شما به شرکت و محصولات مان سپاسگزاریم. محافظت از حریم خصوصی شما ضمن استفاده از وب سایت برای ما مهم است. برای همین لطفاً اطلاعات زیر را مطالعه بفرمایید:

داده های ناشناس
به طور کلی می توانید بدون اینکه شناخته شوید از وب سایت FUCHS دیدن نمایید. تنها اطلاعاتی که به آن دسترسی داریم نام ارائه دهنده خدمات شما، وب سایتی که از طریق آن از ما دیدن می کنید و صفحات وبی که در وب سایت ما بررسی کرده اید می باشد. این داده ها فقط برای اهداف آماری ارزش دارند. شما به عنوان یک کاربر فردی، ناشناس می مانید.

جمع آوری و پردازش فردی
صفحات اینترنتی ما تنها برای ارائه اطلاعات به مشتریان می باشد به همین دلیل داده های شخصی جمع آوری نمی شود.

صدور و پردازش داده به کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا
از آنجا که وب سایت ما هیچ داده شخصی جمع آوری نمی کند، هیچ داده ای به کشورهای خارج از منطقه اقتصادی اروپا صادر نمی شود.

استفاده و پخش فردی
از آنجا که ما در صفحات وب به داده های شخصی برای دسترسی به اطلاعات نیازی نداریم، داده های شخصی نه پردازش می شوند نه پخش می شوند.

لینک های خارجی
برای استفاده بهینه از اطلاعات ارائه شده در صفحات وب ما، در آنها لینک هایی وجود دارد که به وب سایت های اشخاص ثالث مربوط است. لطفاً توجه داشته باشید این لینک ها خارجی هستند مگر اینکه به نوع دیگری نشان داده شود. فوکس در قبال محتوا و طراحی صفحات مربوط به سایر ارائه دهندگان مسئولیتی ندارد. بنابراین، تعهدات موجود در این اعلامیه محافظت از حریم خصوصی داده ها به طور واضح برای چنین لینک هایی اعمال نمی شود.

مجوز استفاده، کپی کردن و توزیع مستندات منتشر شده توسط فوکس در این سرور وب جهانی به شرطی اعطا می شود که هر کپی شامل این اعلامیه کامل حق نسخه برداری می شود و اینکه هیچ بخشی از این مستندات برای اهداف تجاری استفاده نمی شود ولی به استفاده برای اهداف اطلاعاتی در یک سازمان محدود می شود.

همه اطلاعات منتشر شده در این سرور وب جهانی به همان صورتی که هست بدون هیچ ارائه یا ضمانتی از هیچ نوع صریح یا ضمنی ارائه می شود که شامل اما نه محدود به ضمانت های ضمنی قابلیت فروش، متناسب با هدف خاص یا عدم نقض می شود. هر کدام از مستندات فوکس ممکن است شامل اشتباهات فنی یا اشتباهات تایپی شود. ممکن است روغن فوکس هر از گاهی این اطلاعات موجود را تغییر داده یا به آن مطالبی اضافه کند. 

 

 

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00