رفتن به محتوا

اصلی ترین فناوری های فوکس

فناوری پیشروی XTL برای نسل جدید روانکارهای خودرویی بوده که پیشرفت مهمی در زمینه کاهش مصرف سوخت داشته است. محصولاتی که از فناوری جدید توسعه یافته XTL استفاده می کنند دارای خصوصیت استارت عالی در هوای سرد و مصرف کمتر سوخت و روغن را دارا می باشند و همچنین قابلیت اطمینان عملیاتی عالیی ارائه می دهند. XTL یک فناوری فرمول سازی نوآورانه با خواصی بهینه شده و حالت دمای ویسکوزیته منحصر به فرد است. FUCHS در این زمینه پیشرو یک نوآوری است.

FUCHS با فناوری CPX خود از آغاز سال 2012 نقطه عطفی در محافظت از خوردگی ایجاد کرده است. این فناوری جدید در زمینه نگهداری واکس. CPX و خصوصیت محافظت در برابر خوردگی را افزایش می دهد و با لایه ژل مانند خود روند تولید را بهینه می نماید.

ECOCOOL PHH AL، ‏ یک روانکار خنک کننده قابل توزیع در جهان برای کاربردهای هوا فضا تولید شده توسط فوکس بوده که جهت تمامی گروه های مواد مناسب می باشد، این روانکار عاری از بور و مواد مخرب زیستی بوده و نیازمندی های REACH و TSCA را نیز تامین می نماید. علاوه بر قبولی در تستهای مربوط به استاندارد برای موتور (آلیاژهای تیتانیوم، نیکل و آلومینیم)، آزمایش بر روی فولاد قدیمی تر نیز با قدرت بالا هم انجام شده است تا برای استفاده در Lufthansa Technik مورد تأیید قرار بگیرد.

TITAN GT1 0W20 یک روغن موتور با ویسکوزیته پایین بدون روی است که به عنوان اولین روغن موتور بدون روی به عنوان پلتفرم فناوری در دهه 90 تولید گردید تا ثابت نماید امکان ترکیب فناوریِ افزودنی جدید بدون روی به سطوح ویسکوزیته بسیار پایین نیز وجود داشته و در عین حال از عهده سخت ترین آزمایشات موتوری نیز برآمده است. 50% آن از مواد خام تجدید شدنی تشکیل شده و در زمانی که پایداری و ماندگاری، مؤلفه مهمی در صنعت تولید روانکار محسوب نمی شد، روغن موتوری جلوتر از زمان خودش بوده است.

محصولی ویژه در زمینه پایداری روغن با نام RENOLIN Xtreme Temp 46  که به تازگی تولید شده است.

به دلیل ترکیب منحصر به فرد این محصول، در کاربردهای هیدرولیکی حرکتی، توان بالقوه ذخیره سوخت از 3% تا 6% را دارا می‏باشد.

محصولات RENOLIN ZAF B HT از مقاومت در برابر اکسیداسیون و حرارت زیاد و ویژگی های محافظت عالی در برابر سایش برخوردارند. ترکیب با رافینات های حلال روغن پایه معدنی انتخابی، تکنولوژیِ بالای مواد افزودنی جدید بدون روی و بدون پاک کننده فلزی، ویژگی های عالی روغن چرخ دنده و هیدرولیک عالی را تضمین می نماید.

FUCHS با ANTICORIT CPX گروهی از محصولات را با فرمول جدید تولید کرده است که محافظت بلند مدتی در برابر خوردگی دارند (10 سال). این محصول جدید، محافظتی کنترل شده را چه در دماهای بالا و چه در دماهای عادی محیط تضمین می نماید و این در حالی است که فلنج ها تحت تأثیر قرار نمیگیرند. جدا کردن آن بسیار راحت بوده و پارامترهای منحصر به فرد - مانند زمان خشک شدن، روان بودن، دوره محافظت از خوردگی و دارای قابلیت انعطاف لایه می باشد. لازم به ذکر است این محصول طبق نیازمندی های مشتریان قابل سفارشی سازی است. فناوری CPX برای کاربردهای مختلف از جمله حفاظت از ایجاد حفره، ذخیره سازی بلند مدت یا محافظت زمان حمل و نقل بسیار متنوع و مناسب است

FUCHS با محصول GLEITMO SFL 9025 خود موفق شده است پوشش خشکی تولید نماید که شامل یک روانکار جامد می شود و برای قطعات انتقال در صنایع خودرو استفاده می گردد. این پوشش روند راه اندازی کنترل شده را فعال می کند که بر روی کارکرد چند ساعت ابتدایی گیربکس اثر می گذارد و تأثیر زیادی بر عمر سرویس آن دارد.

محصول RENOLIN GEAR VCI جدید یک روغن چرخ دنده صنعتی با عملکرد بالاست که ویژگی های روغن چرخ دنده با عملکرد بالا را با محافظت قابل قبول را ارائه می کند. به دلیل محافظت از خوردگی فاز بخار، این محصول، محافظت قابل اطمینان بلند مدتی را تضمین کرده و در انتقالاتی که مدت زمان زیادی به درازا می کشد و یا مواردی که روانکار برای مدت زمان طولانی باید ذخیره شود استفاده می گردد.

WISURA FSP 5002  روغن فلزکاری و برش با عملکرد بالا کهعاری از ترکیبات کلرین بوده و در این زمینه نوعی نوآوری کامل به حساب می آید.

با روانساز خنک کننده ECOCOOL GLOBAL 10، شرکت فوکس موفق شده است به نیازهای مختلف و خصوصیات مورد نیاز در صنعت هوا فضا پاسخی کامل ارائه دهد. این محصول که به ویژه برای تراشکاری آلیاژهای آلومینیم و تیتانیوم تولید شده است، با قوانین 19 کشور پیشرو در صنعت هوا فضا مطابقت دارد. این محصول بدون DEA، ‏‏TEA، DCHA، کلرین، فرمالدئید، سیلیکون و بور است و مقاومت زیادی در برابر آلودگی میکروبیولوژیکی دارد.

علاوه بر این، ثبات بالایی در آب سخت دارد، تشکیل کف نمی دهد و همینطور برای استفاده با آب نرم طراحی شده است. این روانکار خنک کننده آزمایشات جامع آزمایشگاهی را در تطابق با پروتکل ماشینکاری شرکت های پیشرو هوا فضا پشت سر گذاشته و توانسته است انتظارات بالای مشتریان بین المللی را در بسیاری از آزمایشات میدانی برآورده سازد.

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00