رفتن به محتوا

راه حل ها از بزرگترین گروه مستقل تولیدکننده روانساز در جهان

FUCHS یک گروه جهانی از آلمان می باشد که بیشتر از 90 سال است که روانسازها و کالاهای ویژه را توسعه می دهد، تولید می کند و می فروشد - در واقع در همه زمینه ها و بخش ها. گروه FUCHS با حدود 55 شرکت و نزدیک به 6000 کارمند در سراسر جهان تأمین کننده پیشرو مستقل روانسازهاست.

برنامه تولید FUCHS شامل بیشتر از 10000 محصول و خدمات مربوطه می باشد که در شش دسته جای می گیرند:

•  روانسازهای خودرو

•  روانسازهای صنعتی

•  گریس روانکاری

•  روانسازهای پردازش فلز

•  روانسازهای با کاربرد خاص

•  خدمات

FUCHS بیش از 100000 مشتری از صنایع زیر دارد: تأمین کنندگان خودرو، OEM، معدن کاری و اکتشاف، فلزکاری، کشاورزی و جنگلداری، هوا فضا، تولید نیرو، مهندسی مکانیک، ساخت و ساز و حمل و نقل، فولاد، صنایع فلز و بتن، صنایع غذایی، تولید شیشه، ریخته گری، صنعت آهنگری و بسیاری از صنایع دیگر.

FUCHS در ارتباطی نزدیک با مشتریان خود، محلول های کامل و جدید و مورد نظر مشتری برای انواع برنامه ها تهیه و تولید کرده است. FUCHS به عنوان تولیدکننده روانساز، مسئول عملکرد، پایداری، ایمنی، قابلیت اطمینان، کارایی و صرفه جویی در هزینه است. FUCHS یک تعهد را دنبال می کند: فناوری که به کار گرفته می شود.

نزدیک بودن به نیازهای مشتری

در آلمان، تیمی با بیش از 700 متخصص در تلاش است تا رضایت مشتریانمان را تضمین نماید. هر نیازی که در صنعت وجود داشته باشد، FUCHS روانکار مناسبی برای معرفی به آن نیاز را خواهد داشت. مرکز فناوری تخصصیِ فوکس همیشه جویای راه حل های نوآورانه در زمینه تولید و معرفی روانکارهاست تا بتواند پاسخگوی نیازهای امروز و فردا باشد.

 

راه های تماس با ما:

دفتر مرکزی : ایران، شهرک صنعتی اشتهارد، بلوار غزالی غربی، خ نیلوفر2، نبش شقایق اول، قطعه 3588

دفتر تهران : ایران، تهران،بلوار نلسون ماندلا (جردن)، خیابان سلطانی (سایه)،پلاک 42 طبقه ششم شمالی

تلفن :982171164+

فکس :982126309785+

ایمیل : info@fuchs.ir

 

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00