رفتن به محتوا

تجهیزات آزمایشگاهی

از آنجایی که تضمین کیفیت محصولات، امری بسیار مهم در مجموعه فوکس می‏باشد، این شرکت سالانه هزینه‏ های بسیار زیاد و هنگفتی را در این زمینه متقبل می‏گردد.

فوکس به عنوان بزرگترین تولید کننده تخصصی روانکار در دنیا، جهت تضمین کیفیت محصولات خود، بودجه قابل توجهی برای تحقیق و توسعه در این زمینه در نظر گرفته است. این بودجه فقط در سال 2016 چیزی در حدود 45 میلیون یورو بوده است. در اختیار داشتن آزمایشگاه‏های مجهز و انجام تست های لازم جهت تمامی محصولات باعث گردیده تا کیفیت محصولات در تمامیِ شعبات تضمین شده باشد.

شعبه فوکس ایران- شرکت روغن فوکس ایرانیان- نیز همگام با استانداردهای گروه جهانی فوکس، در ایران طی سال‏های اخیر نسبت به تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفی خود اقدام نموده و مجهز به تجهیزات لازم جهت انجام آزمایشات روتین، شاملِ گرانروی در دماهای متفاوت، Flash point ، Pour point ، TAN ، TBN ، رنگ، کف، دانسیته، اندازه گیری فلزات، Demulsibility ، Distillation و ... گردیده است.

با توجه به رفع تحریم‏ها و رویکرد فوکس نسبت به کیفیت محصول نهایی و همچنین ارسال همزمان گزارش کامل محصول تولید شده به همراه کالای تحویلی و ارائه‏ ی خدمات ویژه آزمایشگاهی تخصصی از قبیل CM  و CPM  این شرکت اقدام به سرمایه ‏گزاری و خرید به‏ روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه‏های آزمایشگاهی نموده است که در حال حاضر در آزمایشگاه این شرکت مشغول به کار می‏باشند و نتیجتاً آزمایشگاه فوکس در حال حاضر به یکی از مجهزترین آزمایشگاه‏های موجود در کشور با استانداردهای روز جهانی تبدیل شده است.

دستگاه‏های اخیرخریداری شده توسط این شرکت به ارزش بالغ شامل دستگاه‏های تست ویسکوزیته اتوماتیک، تست CCS ، FTIR ، NOACK و Elemental Analysis می‏باشد.

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00