رفتن به محتوا

سمینارهای تخصصی فوکس در جزیره کیش برگزار شد

21.04.2018 - 07:01
سمینارهای تخصصی فوکس در جزیره کیش برگزار شد

در مورخه 28 و 29 فروردین ماه، شرکت روغن فوکس ایرانیان به عنوان شعبه گروه جهانی فوکس در ایران، میزبانِ مدیران ارشد صنایع کشور در جزیره کیش بود.

شرکت FUCHS به عنوان بزرگترین واحد مستقل تولید روانکار با بیش از 87 سال سابقه در شهر مانهایم کشور آلمان واقع شده و شعبه رسمی خود را در ایران با عنوان "شرکت روغن فوکس ایرانیان" در سال 1383 تأسیس نموده است.

سمینارهای برگزار شده در دو روز و گروه‏های متفاوت برگزار شد. مدعوین سمینار اول در حدود 120 نفر از مدیران ارشد فنی و بازرگانی صنایع گوناگون شامل صنایع خودرو و قطعه‏سازی، کاشی، حمل و نقل، فولاد، راهسازی، صنایع غذایی و... بودند. این سمینار با سخنرانی آقای Alf Untersteller (قائم مقام گروه جهانی فوکس) و آقای تورج حشمتی (مدیر عامل فوکس ایران) با موضوع نگاه اجمالی به گروه جهانی فوکس آغاز و با سخنرانی آقای Axel Adam (مدیر صادرات فوکس آلمان) و خانم Hanna Ehmann (مدیر فروش منطقه‏ای فوکس آلمان) با موضوع بررسی و معرفی محصولات تخصصی و صنعتی فوکس که مورد مصرف شرکت‏های صنعتی ایران نیز می‏باشند ادامه یافت. در پایان جلسه پرسش و پاسخ در زمینه‏های فنی و بازرگانی برگزار و به سوالات حاضرین پاسخ‏های لازم ارائه گردید.

با توجه به این‏که شرکت روغن فوکس ایرانیان به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات فنی شرکت فوکس لوبریتک در ایران معرفی گردیده و نظر به حضور قدرتمند فوکس لوبریتک در دوره جدید همکاری با صنایع ایران، سمینار روز 29 فروردین‏ماه به صورت تخصصی به صنایع سیمان، فولاد، شیشه‏سازی و سایر صنایع مرتبط با محصولات فوق تخصصی این شرکت اختصاص یافت. در این سمینار نیز حدود 120 نفر از مدیران ارشد فنی و بازرگانی صنایع مذکور حضور به هم رساندند.

این سمینار نیز با سخنرانی آقایان Untersteller و مهندس حشمتی با موضوع معرفی فوکس ایران و گروه جهانی فوکس آغاز و با ارائه چندین مقاله فنی و تخصصی توسط آقایان Frank Milius (رئیس دپارتمان فروش بین المللی فوکس لوبریتک) و آقای Klaus Holz (رئیس دپارتمان خدمات فنی فوکس لوبریتک) ادامه یافت. آقای Holz همچنین در رابطه با شیوه‏ی انجام سرویس‏های فنی، اندازه‏گیری‏ها و تهیه گزارش‏های آنلاین، به عنوان خدمات نوین فوکس لوبریتک در ایران نسبت به سایر شرکت‏ها، توضیحاتی را ارائه نموده و سمینار با جلسه‏ی پرسش و پاسخی 3 ساعته در زمینه سوالات فنی و تجاری حاضرین به پایان رسید.

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00