رفتن به محتوا

افتتاح کارخانه گریس فوکس در آفریقای جنوبی

19.05.2018 - 03:14
افتتاح کارخانه گریس فوکس در آفریقای جنوبی

FUCHS کارخانه جدید تولید گریس خود را در Isando / Johannesburg آفریقای جنوبی افتتاح نمود.

FUCHS PETROLUB SE به طور رسمی طرح توسعه کارخانه گریس 8 میلیون یورویی خود را در Isando آفریقای جنوبی در تاریخ 16 می 2018 افتتاح نمود. این کارخانه گریس با تکنولوژی پیشرفته، انواع مختلفی از گریس های تخصصی را تولید نموده که با توجه به افزایش کیفیت و پاسخگویی در کوتاهترین زمان ممکن، با افزایش تعداد مشتریان و افزایش تقاضا در افریقا روبرو خواهد بود.

تاسیسات جدید، عملاً کارخانه ای تمام اتوماتیک و بسیار مدرن است. این امر نه تنها به بازار آفریقای جنوبی کمک خواهد کرد بلکه موجب می گردد تا گریس های با کیفیت بالا به دیگر کشورهای آفریقایی نیز صادر گردد. این موضوع بخشی از رشد جهانی فوکس است که بر سرمایه گذاری و افزایش ظرفیت با تکنولوژی پیشرفته متمرکز شده است و آقای Stefan Fuchs بر آن تأکید بسیار دارند.

Paul Deppe، مدیر عامل فوکس آفریقای جنوبی، اشاره نمودند: FUCHS جهت حمایت و پاسخگویی به افزایش تقاضای مشتریان خود به خصوص در صنعت معدن، اقدام به طرح توسعه این واحد تولیدی نموده است، اما مهمتر از آن، دلیل ساخت این کارخانه جدید گریس نه تنها برای ظرفیت، بلکه به جهت افزایش کیفیت تولیدات گریس نیز بوده است.

طراحی و اتوماسیون این کارخانه با آخرین استانداردهای FUCHS در سراسر جهان مطابقت داشته و کیفیت محصولات را با بالاترین استانداردهای موجود تضمین می نماید.

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00