رفتن به محتوا

جایزه 75 هزار یورویی توسط فوکس در بیستمین سالگرد حمایت خود از پروژه های اجتماعی

26.10.2019 - 12:47
جایزه 75 هزار یورویی توسط فوکس در بیستمین سالگرد حمایت خود از پروژه های اجتماعی

جایزه 75 هزار یورویی توسط فوکس در بیستمین سالگرد حمایت خود از پروژه های اجتماعی

در تاریخ 25 اکتبر 2019، شرکت فوکس به عنوان بزرگترین تولید کننده مستقل روانکار در جهان، با مرکزیت مانهایم آلمان، با حضور شهردار این شهر، در بیستمین سالگرد حمایت خود از پروژه های اجتماعی، میزبان اهدای جوایزی به ارزش کل 75 هزار یورو به 15 پروژه اجتماعی بود.

FUCHS بر این باور است که هر شرکت، مسئولیت اجتماعی زیادی را در کنار تعهدات کسب و کار خود داراست. مشارکت فعال در مقابله با طیف گسترده ای از چالش های اجتماعی به شدت در فرهنگ سازمانی فوکس ریشه دار بوده و دارای سنتی طولانی است. در راستای این اصل FUCHS از سال ۲۰۰۰ ، از ابتکارات و پروژه های نمونه در مراکز اجتماعی مانهایم، با اهدای جایزه حمایت کرده است.

جایزه حمایت، تحت سرپرستی شهردار مانهایم ، دکتر پیتر کورز، به صورت سالانه اهدا می شود.

در سال 2019 و در بیستمین سال سالگرد، صندوق جایزه با ۷۵,۰۰۰ یورو، بین چندین پروژه توزیع می گردد. برندگان جایزه از بین تمام برنامه های ارائه شده همراه با "Fachbereich Arbeit und Soziales" از شهر مانهایم بوده و جوایز در یک مراسم رسمی اعطا خواهند گردید.

موسسات غیرانتفاعی مستقر در مانهایم واجد شرایط می توانند در این مورد مشارکت داشته باشند. سرمایه گذاری برای پروژه های در دسترس و اجرایی بوده و با هدف طیف گسترده ای از گروه های هدف: کودکان، شهروندان کهنسال، افراد مبتلا به معلولیت جسمی یا روحی، مهاجران و بسیاری از موارد دیگر می باشد. کسب و کار پایدار و پیشرفت های نوآورانه نیز برای FUCHS که به تعهد اجتماعی منتج می شود، از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل است که فوکس جوایز دیگری را به شرح ذیل نیز برای پروژه های برجسته در این زمینه ها اعطا می نماید:

پروژه سال - نوآوری

پروژه سال - پایداری و ماندگاری

تماس با شرکت
021-71164
ساعات کار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 17:00